gallery/05

Esmasel visiidil teostab arst hammaste ülevaatuse ja annab ülevaate, milline on ravivajadus. Koos patsiendiga arutatakse läbi erinevad ravivõimalused, arvestades patsiendi võimalusi ja vajadusi. Kui vajaliku ravi maht on suurem ja patsient soovib ravi läbida, siis koostab raviarst teile personaalse raviplaani hammaste raviks. Raviplaan koostatakse patsiendile sobiva ajaplaani järgi.

Meie elektrooniline hambaravi haldustarkavara võimaldab kaasaegselt ja nutikalt saada igal ajahetkel ülevaadet teie hammaste tervisest ning tehtud ja tegemist vajavatest ravitöödest. Seeläbi saame teile pakkuda paremat teenust ja planeerida personaalset ravi.

 

gallery/hambaraviseadme pilt
gallery/04

Konsultatsioonid

Raviteenused

Proteesid ja kroonid

Raviteenus hõlmab endas kõike vajalikke teenuseid, et patsiendi hambad oleksid korras. Hambaaukude täidisteks kasutame kvaliteetseid materjale. Raviteenust osutatakse luupidega, mis tagab parema ravitulemuse kuna arstil on visuaalselt hammas paremini nähtav. Raviteenuse raames on võimalik ostutada ka hammaste soodapuhastust, mis tagab täieliku hammaste puhastamise ja lihtsustab hammaste hooldust kodus.

Meie arstid omavad suurt kogemust proteesimise ja kroonimise vallas. Proteesi või krooni (de) paigaldamine algab konsultatsioonist, kus arst koos patsiendiga arutab läbi võimalikud variandid teenuse osutamiseks. Vajaduse ravitakse enne hambad seisukorda, et neile oleks võimalik proteesi või krooni paigaldada. See välistab hilisemad tüsistused kui protees või kroon paigaldatakse näiteks juurepõletikuga hambale. Patsiendile paigaldatavad proteesid/kroonid tellitakse laboritest nii Eestis kui ka välismaalt.